0 wyników wyszukiwania

PL EN
PL EN

FIRMĘ TWORZĄ LUDZIE - SZUKAMY OSÓB, KTÓRE CHCĄ Z NAMI TWORZYĆ I ROZWIJAĆ BSS.

APLIKUJ wysyłając swoje CV na adres: rekrutacje@bssCE.com 

Wysyłając aplikację mailem nie zapomnij o dodaniu odpowiednich klauzul! (znajdziesz je na tej stronie pod ogłoszeniami)

Dlaczego warto pracować w BSS SA?

Dbamy o naszych pracowników
Nasza polityka personalna - określając stałe zasady, jakimi kierujemy się w zarządzaniu zasobami ludzkimi - zmierza do pozyskiwania oraz  utrzymania zespołu pracowników, którzy - realizując misje i cele firmy - będą osiągać jednocześnie satysfakcję zawodową, realizować swoje ambicje i plany zawodowe. Wkładamy wiele wysiłku, by zapewnić pracownikom takie środowisko pracy, w którym dobrze się czują i mogą w pełni wykorzystać swój potencjał. Oferujemy elastyczne godziny pracy, dbamy o budowanie partnerskich relacji na każdym szczeblu zarządzania.

Stawiamy na naukę i rozwój
W celu stałego uzupełniania i podnoszenia kwalifikacji naszych pracowników organizujemy szkolenia i realizujemy programy rozwojowe.

Wspieramy się nawzajem
Każdego nowego pracownika wprowadzamy od podstaw, w sposób który pozwoli mu szybko osiągnąć efektywność. Dzielimy się wiedzą i w krótkim czasie dajemy możliwość zdobycia niezbędnego doświadczenia zawodowego.

Zapewniamy rzetelne wynagrodzenie i atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia i wyposażamy naszych pracowników we wszelkie niezbędne narzędzia do pracy. Wynagrodzenie wypłacamy regularnie i rzetelnie. Zapewniamy szeroki pakiet świadczeń pracowniczych, który obecnie obejmuje: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie lekowe, wsparcie socjalne, dofinansowanie do sportu i rekreacji.

Poszukujemy osób, chcących rozwijać swoja karierę w działach:

rachunkowości
sprawozdawczości
konsolidacji
controllingu
kadr i płac
finansowym i podatkowym

Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem pracy w BSS SA lub w innych spółkach należących do Grupy Kapitałowej Pelion SA, zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy tutaj.

Wszystkich studentów zachęcamy do aplikowania na staże - REKRUTACJA@BSSCE.COM

Klauzule, które należy dołączyć do aplikacji wysyłanych mailem.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w załączonym CV i innych dokumentach aplikacyjnych przez Business Support Solution S.A. z siedzibą w Łodzi przy ul. Pojezierskiej 90A, jako administratora danych osobowych, wyłącznie na potrzeby realizacji toczącego się procesu rekrutacyjnego. Udzielenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu wzięcia udziału w rekrutacji. Zgoda może zostać w każdym czasie wycofana.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w załączonym CV i innych dokumentach aplikacyjnych przez Business Support Solution SA na potrzeby realizacji procedur rekrutacji pracowników przeprowadzanych przez ten podmiot w przyszłości, przez okres 1 roku. Udzielenie zgody jest dobrowolne, a zgoda może zostać w każdym czasie wycofana.

Treść klauzuli informacyjnej:

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Business Support Solution S.A. z siedzibą w Łodzi (ul. Pojezierska 90A, 91-341 Łódź tel. +48 422007000 e-mail: bss@bssce.com). W BSS powołany został Inspektor Ochrony Danych, dane kontaktowe: e-mail IOD@bssce.com, tel 42 200 77 66. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego oraz – w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody – w celu przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych w okresie roku od dnia złożenia dokumentów aplikacyjnych. Po zakończonej rekrutacji dane osobowe będę archiwizowane przez okres roku w celu obrony ewentualnych roszczeń. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest dobrowolnie wyrażona przez Pana/Panią zgoda, która może być w każdym czasie wycofana (przy czym nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych), a także prawnie uzasadniony interes administratora (obrona ewentualnych roszczeń). W każdym czasie przysługuje prawo dostępu do treści danych, prawo ich sprostowania, prawo usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Oświadczenia w zakresie realizacji praw prosimy składać na adres e-mail: IOD@bssce.com Jeżeli mimo naszego wsparcia Pan / Pani uzna, że dane osobowe przetwarzane są niezgodnie z przepisami obowiązującego prawa, przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Odbiorcami przetwarzanych przez BSS danych osobowych będą jedynie podmioty dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne BSS (zarówno ogólną infrastrukturę teleinformatyczna, pocztę elektroniczną) oraz eRecruitment Solutions sp. z o.o. jako dostawca systemu rekrutacyjnego.

facebook linkedin newsletter kontakt
Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o plikach cookies przeczytaj Politykę prywatności.