0 wyników wyszukiwania

PL EN
PL EN

Miło nam poinformować, że Wiceprezes Zarządu BSS Joanna Rzeźniczak została członkiem Stowarzyszenia Dyrektorów Finansowych FINEXA.
Stowarzyszenie skupia profesjonalistów w dziedzinie finansów korporacyjnych. Zadaniem Stowarzyszenia jest m.in. propagowanie wysokich standardów zawodowych, reprezentowanie interesów oraz wspieranie rozwoju środowiska dyrektorów finansowych, upowszechnianie dobrych praktyk w zakresie zarządzania finansami i ryzykiem przedsiębiorstwa.

 

Joanna Rzeźniczak jest doświadczonym managerem i ekspertem outsourcingu zaawansowanych usług finansowych, posiada tytuł Biegłego Rewidenta i ACCA. Doświadczenie zdobywała w Deloitte Audyt - jednej z największych na świecie firm audytorskich. Od czerwca 2011 jest związana z BSS SA. W kwietniu 2014 objęła stanowisko Wiceprezesa Zarządu BSS SA.

facebook linkedin newsletter kontakt
Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o plikach cookies przeczytaj Politykę prywatności.