0 wyników wyszukiwania

PL EN
PL EN

Miło nam poinformować, iż w ramach 11. już edycji „The Best Annual Raport” organizowany przez Instytut Rachunkowości i Podatków wśród laureatów konkursu The Best Annual Report 2015 dla NewConnect znalazła się Grupa Kapitałowa MEDIACAP SA. Otrzymała ona wyróżnienie dla spółek z rynku New Connect za najlepsze sprawozdanie finansowe za rok 2015.

Celem konkursu jest promowanie raportów rocznych o największej wartości użytkowej dla akcjonariuszy i inwestorów, czyli takich, na podstawie których można podejmować decyzje inwestycyjne przy stosunkowo małym ryzyku, co zwiększa bezpieczeństwo rynku kapitałowego w Polsce.
BSS SA świadczy usługi dla MEDIACAP SA z zakresu prowadzenia ksiąg rachunkowych i sprawozdawczości finansowej
Wyróżnienie zdobyte przez naszego Partnera w biznesie jest również dla nas wielką nagrodą, bowiem tym samym doceniono wsparcie BSSu i aktywny udział w procesie zamykania ksiąg rachunkowych oraz sporządzania jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych.
Gratulujemy sukcesu!

facebook linkedin newsletter kontakt
Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o plikach cookies przeczytaj Politykę prywatności.