0 wyników wyszukiwania

PL EN
PL EN

Mamy obecnie w Polsce rynek pracownika. Główną jego cechą jest fakt, iż to pracownik wybiera odpowiedniego dla siebie pracodawcę spośród wielu ofert pracy oraz ma przewagę negocjacyjną w procesie zatrudniania. Zadaniem pracodawcy jest włożenie jak najwięcej wysiłku, by przyciągnąć talenty i zatrzymać je jak najdłużej w swojej organizacji. 
W Łodzi odnotowuje się niskie bezrobocie będące m.in. efektem zmian, jakie miały miejsce w regionie w ostatniej dekadzie (nowe inwestycje, powstanie centrów usług wspólnych, rozwój branży BPO).
Firmy prowadzą stałe rekrutacje, poszukują pracowników o różnych kwalifikacjach. 
BSS SA poszukuje osób, które chciałyby rozwinąć swoją karierę w obszarze rachunkowości, controllingu czy kadr i płac. Organizacja rozwija się i zmienia - a to wymaga analizowania potrzeb pracowników i dostosowania BSS w taki sposób, by praca w niej dawała satysfakcję, aby przyciągała tych ludzi, których potrzebuje i którzy znajdą w niej to czego zawodowo poszukują.
Zachęcamy do zapoznania się z artykułem, który ukazał się w Gazecie Wyborczej pt.: "Rynek pracy nie zwalnia tempa."

facebook linkedin newsletter kontakt
Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o plikach cookies przeczytaj Politykę prywatności.