0 wyników wyszukiwania

PL EN
PL EN

VII Europejskie Forum Gospodarcze za nami. Odnotowano aż 2500 zarejestrowanych uczestników.
W tegorocznej edycji, Business Support Solution SA, jako partner merytoryczny wspierał Urząd Marszałkowski w przygotowaniach wydarzenia, w szczególności salonu BPO.
Jednym z prelegentów panelu pt. "BPO w Łodzi - możliwości rozwoju, wyzwania i ograniczenia"- był Prezes BSS SA Tomasz Maciejak, który wraz z p. Renatą Simą - Dyrektor Generalną Usług Outsourcingowych w HP Global Business Center -  oraz z p. Piotrem Kanią Country Managerem w Rule Financial podjęli się oceny Łodzi jako miejsca prowadzenia biznesu oraz podzielili się swoimi opiniami na temat możliwych kierunków rozwoju rynku outsourcingowego. 
BSS prezentował się także na Sali wystawowej, gdzie odwiedzający goście mogli zapoznać się z ofertami usług wiodących przedsiębiorstw z województwa łódzkiego oraz ofertą gospodarczo-turystyczną regionu.

 

facebook linkedin newsletter kontakt
Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o plikach cookies przeczytaj Politykę prywatności.