0 wyników wyszukiwania

PL EN
PL EN

BSS po raz kolejny na liście wyróżnionych pracodawców Gazety Finansowej!

Ludzie BSS tworzą firmę, to dla nich się zmieniamy i to oni są prawdziwą inspiracją zmian.

"Najlepszy pracodawca to pojęcie, pod którym dla każdego z nas może kryć się coś innego – dla jednego będzie to ten, który dobrze płaci, dla innego ten, który ma w swojej ofercie dużo benefitów, kto inny marzy o licznych szkoleniach i szybkim rozwoju kariery, a jeszcze inny o równowadze między życiem osobistym i zawodowym. Ważne, bez względu na to, czego oczekujemy, żebyśmy byli usatysfakcjonowani, żeby codzienna obecność w miejscu pracy nastrajała nas pozytywnie i by wzajemna relacja – ja – pracodawca – była korzystna dla obu stron. Sądzimy, że właśnie taką są w stanie zagwarantować zatrudnionym u siebie osobom ci, którzy znaleźli się na naszej liście Najlepszych Pracodawców." 

Zapraszamy do zapoznania się z raportem 

 

Staże wakacyjne w BSS SA

Miło nam poinformować, iż BSS SA został Partnerem projektu Młodzi w Łodzi - Staże wakacyjne. 

Projekt ten skierowany jest do łódzkich studentów i absolwentów. Staże odbywają się w okresie wakacyjnym (od lipca do września). 

Zapraszamy wszystkich studentów ostatnich lat studiów magisterskich na kierunkach: ekonomia, finanse, rachunkowość i pokrewnych. http://bit.ly/stazebss

Zainteresowanym przypominamy harmonogra rekrutacji: 

- do 30.04. - przyjmowanie zgłoszeń kandydatów
- 2.05 - 10.05. - weryfikacja i preselekcja aplikacji przez Organizatora dla firm, które sobie tego życzyły oraz udostępnienie ocen nadesłanych zgłoszeń w serwisie 
- 2.05 - 31.05. - weryfikacja i selekcja aplikacji przez pozostałe firmy oraz rozmowy kwalifikacyjne w firmach wybranych kandydatów
- do 14.06. - wybór stażystów przez firmy oraz przesłanie nazwisk wybranych stażystów 
- do 18.06. - ogłoszenie listy laureatów na stronie projektu
- 20.06. - konferencja prasowa podsumowująca edycję projektu.

BSS na DOZ Maraton Łódź

Jak co roku, także i w tym BSS aktywnie zaangażował się w DOZ Maraton Łódź. Biegaliśmy, a ci którzy nie biegali nie szczędzili dopingu na naszym magicznym Punkcie Kibica, tym którzy walczyli o swój jak najlepszy wynik na trasach biegowych.

Wszyscy zaś mogli poczuć się jak w Szkole Magii. Dzięki przygotowanym gadżetom, na Punkcie Kibica nie zabrakło Harrego Pottera, Hermiony, a  nawet Doumbledora. Dla najmłodszych uczniów Szkoły Magii przygotowane zostały czarodziejskie atrakcje.

Punkt Kibica, to nie tylko zabawa. Kibice BSS wykazali się wyjątkową wrażliwością i szybkością działania, gdy dwóch biegaczy na końcowym odcinku półmaratonu poważnie zasłabło. Nasi kibice ułożyli ich w bezpiecznej pozycji, powoli podawali płyny i wezwali pomoc medyczną - korzystając ze wszystkich dostępnych możliwości kontaktu z odpowiednimi służbami. Tym samym pokazaliśmy, że warto organizować Punkt Kibica, bo spełnia on nie tylko rolę motywatora, ale może nieść realną pomoc na trasach biegowych.

 

 

Drużyna BSS dla Weroniki

Kolejna edycja DOZ Maraton Łódź to okazja do uczestnictwa w akcjach charytatywnych DOZ Fundacji.
W tym roku Drużyna BSS biegnie dla Weroniki Taborowskiej, która w wieku 17 lat uległa nieszczęśliwemu wypadkowi. Wystarczyła chwila nieuwagi, której niestety nie da się przewidzieć. W wyniku upadku na beton z 1,5 m. doznała urazu kręgosłupa. Ma niedowład czterokończynowy i wymaga stałej rehabilitacji oraz opieki. Cierpi na osteoporozę. Leczenie jest kosztowne, zwłaszcza leki na spastyczność. 
Liczymy na wszystkich Przyjaciół Drużyny BSS oraz Weroniki.

 

Drużyna BSS dla Weroniki

Kolejna edycja DOZ Maraton Łódź to okazja do uczestnictwa w akcjach charytatywnych DOZ Fundacji.
W tym roku Drużyna BSS biegnie dla Weroniki Taborowskiej, która w wieku 17 lat uległa nieszczęśliwemu wypadkowi. Wystarczyła chwila nieuwagi, której niestety nie da się przewidzieć. W wyniku upadku na beton z 1,5 m. doznała urazu kręgosłupa. Ma niedowład czterokończynowy i wymaga stałej rehabilitacji oraz opieki. Cierpi na osteoporozę. Leczenie jest kosztowne, zwłaszcza leki na spastyczność. 
Liczymy na wszystkich Przyjaciół Drużyny BSS oraz Weroniki.

 

Absolwent VIP Uniwersytetu Łódzkiego

Miło nam poinformować, że Prezes BSS SA Joanna Rzeźniczak została uhonorowana tytułem Absolwenta VIP Uniwersytetu Łódzkiego.

Wyróżnienie to, uczelnia przyznaje swoim absolwentom, którzy przebieg kariery zawodowej może być inspiracją dla innych.

Uhonorowani absolwenci pełnią role mentorów, ekspertów dzielących się swoją wiedzą i doświadczeniem z obecnymi studentami UŁ.

Gratulujemy Pani Prezes!

 

 

Prezes BSS SA wśród Tygrysów Biznesu

Miło nam poinformować, że Prezes BSS SA Joanna Rzeźniczak została wyróżniona tytułem Tygrysów Biznesu przyznawanym przez Fundację Pro Progressio.

Wyróżnienie to jest przyznawane – wybitnym i znaczącym osobowościom świata outsourcingu, usług dla biznesu oraz instytucji otoczenia rynkowego, które swoimi działaniami promują branżę usług dla biznesu.

Kryteriami jakie brano pod uwagę wyłaniając Tygrysy Biznesu w roku 2018 były: obecność ekspertów w mediach, dynamika rozwoju przedsiębiorstw, w których są zatrudnieni, etyczność prowadzonych działań, a także zaangażowanie w projekty edukacyjne, non-profit lub wspierające szerzenie wiedzy o usługach dla biznesu.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nominowanym. 

Akademia Wiedzy BSS

Miło nam poinformować, iż BSS wraz ze Studenckim Kołem Naukowym SIGMA zorganizował warsztaty Akademii Wiedzy BSS dla studentów Wydziału Zarządzania oraz Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego.

Pierwszy warsztat na temat „Polityka rachunkowości okiem Managera” został zorganizowany na Wydziale Zarządzania. Prelegentami były Beata Mikła-Rędziak oraz Beata Karczewska.

Drugi zaś warsztat „Contolling: Jak zrozumieć sedno działania firmy i wpłynąć na jej rozwój?” został poprowadzony przez Iwonę Maciejczyk w siedzibie BSS.

Cieszymy się, że wydarzenie spotkało się z dużym zainteresowaniem wśród studentów. Mamy nadzieję, iż będziemy mogli cyklicznie przekazywać wiedzę studentom w ramach Akademii Wiedzy BSS.

BSS wśród najlepszych pracodawców 2017

Bardzo miło nam poinformować, iż BSS SA został wyróżniony w raporcie Gazety Finansowej "Najlepszy pracodawca 2017".

Cieszymy się, że BSS jako jedyna łódzka firma została wyróżniona wśród laureatów oraz gratulujemy pozostałym laureatom. 

Zachęcamy do zapoznania się z raportem

 

 

Prezes BSS SA wśród Pereł Polskiego Biznesu 2017

Miło nam poinformować, iż w tegorocznym raporcie „Perły Polskiego Biznesu” znalazła się Prezes BSS SA Joanna Rzeźniczak.

Raport Gazety Finansowej przedstawia sylwetki kobiet, które zasiadają w Zarządach prężnie rozwijających się przedsiębiorstw.

Cieszymy się, że osoba Pani Prezes Joanny Rzeźniczak została zauważona oraz gratulujemy pozostałym znamienitym sylwetkom wyróżnionym w raporcie.

Zachęcamy do zapoznania się z dodatkiem Gazety Finansowej "Perły Polskiego Biznesu" z dnia 27 października br.

http://bit.ly/perlybss

Rynek pracy nie zwalnia tempa - Gazeta Wyborcza

Mamy obecnie w Polsce rynek pracownika. Główną jego cechą jest fakt, iż to pracownik wybiera odpowiedniego dla siebie pracodawcę spośród wielu ofert pracy oraz ma przewagę negocjacyjną w procesie zatrudniania. Zadaniem pracodawcy jest włożenie jak najwięcej wysiłku, by przyciągnąć talenty i zatrzymać je jak najdłużej w swojej organizacji. 
W Łodzi odnotowuje się niskie bezrobocie będące m.in. efektem zmian, jakie miały miejsce w regionie w ostatniej dekadzie (nowe inwestycje, powstanie centrów usług wspólnych, rozwój branży BPO).
Firmy prowadzą stałe rekrutacje, poszukują pracowników o różnych kwalifikacjach. 
BSS SA poszukuje osób, które chciałyby rozwinąć swoją karierę w obszarze rachunkowości, controllingu czy kadr i płac. Organizacja rozwija się i zmienia - a to wymaga analizowania potrzeb pracowników i dostosowania BSS w taki sposób, by praca w niej dawała satysfakcję, aby przyciągała tych ludzi, których potrzebuje i którzy znajdą w niej to czego zawodowo poszukują.
Zachęcamy do zapoznania się z artykułem, który ukazał się w Gazecie Wyborczej pt.: "Rynek pracy nie zwalnia tempa."

Outsourcing pod presją algorytmów - raport HBR

HBR 1 paźdzernika wydał raport pt. Outsourcing pod presją algorytmów, z którego wynika, iż branża outsourcingowa nabrała rozpęd dzięki potrzebom oraz rosnącym oczekiwaniom klientów.Firmy oferują działania, które są wartością stretegiczną oraz finansową dla klienta. Obecnie outsourcing obejmuje coraz bardziej wrazliwe obszary działalności, aby klienci w pełni oddali sie swojemu podstawowemu core-businessowi. Firmy chętniej współpracują z kilkoma dostawcami. Z raportu wynika, że outsourcerzy największą uwagę zwracają na efektywność procesów, natomiast klienci decydujący sie na outsourcing chca wybierać firmy, które nie będą jedynie dostawcami, a podejdą do całego procesu bardziej holistycznie. Podkreślają, iż ważna jest znajomości biznesu klienta, a nie jedynie pokazywanie sposobów działania prowadzących do obniżenia kosztów działalności.
Aby oferta była kompletna i sprostała wymaganiom klientów, należy stale poszerzać swój zakres usług i budować zaawansowaną ofertę, która stworzy wartość dodaną dla klienta. Jak wspomina Joanna Rzeźniczak - Prezes Zarządu BSS, usługi BSS stale ewoluują nie tylko powodowane rozwojem BSS czy rynku, ale także wzrostem biznesu klientów. 
Firmom niezdecydowanym na model outsourcingu BSS rekomenduje przeprowadzenie audytu, który nie tylko sprawdzi funkcjonowanie firmy, ale także pozwoli poznać biznes i lepiej zrozumiec organizację.
Jak wskazuje Joanna Rzeźniczak, zdarza się, że po przeprowadzonym audycie firmy decydują się samemu zmienić procesy. Nie należy jednak przekładać tego w porażkę, ponieważ firma, ktora w danym momencie nie czuje potrzeby współpracy z outsourcerem, wraz z rozwojem swojego biznesu prawdopodobnie będzie poszukiwać takich partnerów biznesowych jak BSS.
Dodatkowo zmiany w modelu outsourcingu pociągnęły także za sobą zmianę roli pracowników. W BSS pracownicy często są traktowani, jako wewnętrzna kadra klienta. Przekłada się to na bezpieczeństwo outsourcowanych obszarów klienta, 
Usługi outsourcingowe w niedalekiej przyszłości będą podlegać coraz większej robotyzacji i automatyzacji - co wpłynie na sposób świadczenia usług.

Zachęcamy do zapoznania się z raportem - RAPORT

 

Fabryka Kompetencji - Split payment oraz należyta staranność jako główne rozwiązania uszczelniające w obszarze VAT.

14 września ponownie mieliśmy przyjemność poprowadzić Fabrykę Kompetencji w siedzibie ŁIPH. Tematem prelekcji był "Split payment oraz należyta staranność jako główne rozwiązania uszczelniające w obszarze VAT." 

Podczas prelekcji uczestnicy dowiedzieli się m.in. na czym polega split payment (metoda podzielonej płatności) oraz jakie mogą być skutki wprowadzenia tej metody, a także jak należy rozumieć pojęcie „należyta staranność w VAT.

Szkolenie adresowane było dyrektorów finansowych, dyrektorów zarządzających oraz właścicieli firm i członków zarządów. Szkolenie zwracało uwagę przedsiębiorców i managerów na skutki i obszary ryzyka związane z obowiązującymi i projektowanymi zmianami w regulacjach prawnych odnośnie podatku VAT.

Prelegentem była Joanna Szymkowska - nasz ekspert ds. Rachunkowości w BSS SA. Znamienicie przekazała wedzę, która pozwoli przygotować się do nadchodzących zmian prawno-podatkowych, aby bezpiecznie prowadzić biznes. 

Dziękujemy wszystkim obecnym.

Odmowa prawa do odliczenia gdy kontrahent jest nieaktywnym podatnikiem

Opinia rzecznika generalnego TSUE z dnia  31 maja 2017 r. w sprawie C-101/16

Teza

Dyrektywę VAT należy interpretować w ten sposób, że stoi ona na przeszkodzie przepisom państwa członkowskiego, które przewidują (nawet w przypadku braku stwierdzenia jakiegokolwiek oszustwa podatkowego/utraty dochodów podatkowych), systematyczną i ostateczną odmowę prawa do odliczenia podatku VAT przez podatnika, który odprowadził podatek VAT od transakcji zawartych z podmiotem „nieaktywnym”, niezależnie od okoliczności, że uznanie rzeczonego podmiotu gospodarczego za nieaktywnego, opierające się na ryzyku oszustwa podatkowego, zostało opublikowane i jest łatwo dostępne dla wszystkich podatników w danym państwie członkowskim.

Punkt Kibica BSS podczas DOZ Maraton Lodz

DOZ Maraton LODZ już za nami!

Jak co roku wspieraliśmy biegaczy swoim dopingiem. W tym roku to była prawdziwa Potęga Mocy BSS!

Na wszystkich kibiców - czekały atrakcje, nagrody i mnóstwo dobrej zabawy - zarówno dla dzieci jak i dorosłych!
BSS zebrał się bardzo licznie na punkcie kibica.
Był też lord Vader i szturmowcy - którzy na ten dzień przeszli na dobrą stronę mocy.
Dopingowaliśmy Mistrzów Jedi, którzy na trasie Maratonu i biegu na 10 km starali się pobić galaktyczne rekordy swojego życia.
Mamy nadzieję, że nasze hasła dopingowe, magia mieczy i siła jedności były prawdziwym wspraciem dla wszystkich biegaczy!


To nie był zwykły Punkt Kibica, to była prawdziwa POTĘGA MOCY BSS.

Dziękujemy biegaczom za wspaniałe emocje i naszym kibicom za prawdziwą MOC!!!

Fabryka Kompetencji z udziałem BSS już za nami

15 marca 2017 BSS miał przyjemność poprowadzić w siedzibie ŁIPH Fabrykę Kompetencji.

Tematem spotkania była: Analiza porównawcza cen transferowych - nie tylko dla celów podatkowych? 

Temat bardzo ciekawy, niełatwy, wymagający wiedzy eksperckiej i jednocześnie świeżo po zmianach ustawowych, które weszły w życie w 2017 roku.

Podczas szkolenia nasz ekspert przekazał informacje o ryzykach związanych z nieprzygotowaniem dokumentacji cen transferowych, o zmianach w przepisach, a także omówił na praktycznych przykładach wskazówki dotyczące analizy porównwczej cen transferowych.

Prelegentem był Krzysztof Wiśniewski - Tax Manager w BSS SA. Doradca podatkowy, prawnik. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe współpracując i doradzając podmiotom krajowym i zagranicznym w różnych branżach.  Autor wielu publikacji prasowych oraz internetowych dotyczących instrumentów finansowych, cen transferowych, kwalifikowalności wydatków na potrzeby rozliczenia inwestycji w SSE, stawek VAT w przypadku świadczenia usług powiązanych z dostawą towaru.  Autor książki „Odliczenia i zwroty w VAT”.

Jeśli ktoś z Państwa byłby zainteresowany udziałem w spotkaniu o powyżej przedstawionej tematyce - zaprszamy do kontaktu: roza_dmochowska@bssCE.com

Jak kontrolować płynność finansową, aby uniknąć kłopotów - wydarzenie BSS realizowane wspólnie z Partnerami

W dniu 31 stycznia 2017 odbyło się śniadanie biznesowe zorganizowane przez Stowarzyszenie Dyrektorów Finansowych Finexa przy współpracy m.in. z BSS.
Eksperci przedstawili temat: "Jak kontrolować płynność finansową, aby uniknąć kłopotów” . Dodatkowo omówione zostały wyniki badania CFO Survey 2016H2, które przedstawia opinie CFO na temat oczekiwanych trendów, priorytetów i planowanych działań firm.


Goście dopisali, eksperci jak zwykle nie zawiedli, a organizatorzy już myślą o kolejnym śniadaniu biznesowym.

UWAGA!
Dla wszystkich CFO, Prezesów Zarządu, Dyrektorów Zarządzających i Finansowych oraz właścicieli firm podajemy adres mailowy, na który można zgłosić chęć otrzymywania zaproszeń na dedykowane wydarzenia merytoryczne organizowane przez BSS - roza_dmochowska@bssCE.com

Jak kontrolować płynność finansową, aby uniknąć kłopotów - śniadanie biznesowe

W dniu 31 stycznia 2017 odbyło się śniadanie biznesowe zorganizowane przez Stowarzyszenie Dyrektorów Finansowych Finexa przy współpracy m.in. z BSS. Eksperci przedstawili temat: "Jak kontrolować płynność finansową, aby uniknąć kłopotów” . Dodatkowo omówione zostały wyniki badania CFO Survey 2016.

Goście dopisali, eksperci jak zwykle nie zawiedli, a organizatorzy już myślą o kolejnym śniadaniu biznesowym.

Dla wszystkich CFO, Prezesów Zarządu, Dyrektorów Zarządzających i Finansowych oraz właścicieli firm podajemy adres mailowy, na który można zgłosić chęć otrzymywania zaproszeń na dedykowane wydarzenia merytoryczne organizowane przez BSS - roza_dmochowska@bssCE.com

BSS podczas międzynarodowej konferencji The BSS Forum.

31 stycznia 2017 w Lublinie odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń dla sektora usług dla biznesu - międzynarodowa konferencja The BSS Forum.

Celem wydarzenia było przedstawienie bieżących trendów, wyzwań oraz szans stojących przed firmami świadczącymi usługi outsourcingowe.

Wydarzenie zyskało przychylność największych organizacji outsourcingowych na świecie i wśród partnerów The BSS Forum znalazły się:  IAOP - International Association of Outsourcing Professionals, DOV - Deutscher Outsourcing Verband,  GSA UK - Global Sourcing Association, ASPIRE – największe i najważniejsze stowarzyszenie firm BPO i SSC z Krakowa, a także Lviv IT Cluster –  klaster usług informatycznych na Ukrainie.

Tomasz Maciejak - Prezes Business Support Solution SAwystapił podczas forum jako prelegent w panelu "Wyzwania i zmiany na rynku usług finansowo-księgowych".

W trakcie panelu omówiono najważniejsze trendy na rynku usług finansowo-księgowych w Europie i Polsce, zwócono uwagę na aktualne wyzwania związne z konsolidacją rynku F&A oraz dostępnością wykwalifikowanej kadry w branży nowoczesnych usług dla biznesu, a także pokazano różnice w obsłudze rynków lokalnych i zagranicznych.

Wydarzenie zgromadziło ponad 340 gości z kraju i z zagranicy, dostarczyło wielu inspiracji oraz było okazją do networkingu.

Wiceprezes BSS członkiem Stowarzyszenia Dyrektorów Finansowych FINEXA

Miło nam poinformować, że Wiceprezes Zarządu BSS Joanna Rzeźniczak została członkiem Stowarzyszenia Dyrektorów Finansowych FINEXA.
Stowarzyszenie skupia profesjonalistów w dziedzinie finansów korporacyjnych. Zadaniem Stowarzyszenia jest m.in. propagowanie wysokich standardów zawodowych, reprezentowanie interesów oraz wspieranie rozwoju środowiska dyrektorów finansowych, upowszechnianie dobrych praktyk w zakresie zarządzania finansami i ryzykiem przedsiębiorstwa.

 

Joanna Rzeźniczak jest doświadczonym managerem i ekspertem outsourcingu zaawansowanych usług finansowych, posiada tytuł Biegłego Rewidenta i ACCA. Doświadczenie zdobywała w Deloitte Audyt - jednej z największych na świecie firm audytorskich. Od czerwca 2011 jest związana z BSS SA. W kwietniu 2014 objęła stanowisko Wiceprezesa Zarządu BSS SA.

Sukces Partnera BSS jest naszym sukcesem.

Miło nam poinformować, iż w ramach 11. już edycji „The Best Annual Raport” organizowany przez Instytut Rachunkowości i Podatków wśród laureatów konkursu The Best Annual Report 2015 dla NewConnect znalazła się Grupa Kapitałowa MEDIACAP SA. Otrzymała ona wyróżnienie dla spółek z rynku New Connect za najlepsze sprawozdanie finansowe za rok 2015.

Celem konkursu jest promowanie raportów rocznych o największej wartości użytkowej dla akcjonariuszy i inwestorów, czyli takich, na podstawie których można podejmować decyzje inwestycyjne przy stosunkowo małym ryzyku, co zwiększa bezpieczeństwo rynku kapitałowego w Polsce.
BSS SA świadczy usługi dla MEDIACAP SA z zakresu prowadzenia ksiąg rachunkowych i sprawozdawczości finansowej
Wyróżnienie zdobyte przez naszego Partnera w biznesie jest również dla nas wielką nagrodą, bowiem tym samym doceniono wsparcie BSSu i aktywny udział w procesie zamykania ksiąg rachunkowych oraz sporządzania jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych.
Gratulujemy sukcesu!

BSS podczas Targów Franczyzowych 2016

W dniach 13-15 października br. w Pałacu Nauki i Kultury w Warszawie odbyła się 14 edycja Targów Franczyzowych. Były to najwieksze targi poświęcone biznesowi franczyzowemu w Europie Środkowo-Wschodniej. W wydarzeniu wzięło udział ponad 170 wystawców oferujących zarówno współpracę w sieci franczyzowej, jak i usługi dla tego typu biznesu. 

Business Support Solution był jednym z wystawców, który na swoim stoisku prezentował kompleksową ofertę usług biznesowych z zakresu outsourcingu finansowo-księgowego oraz kadrowo-płacowego zarówno dla franczyzodawców, jak i franczyzobiorców.
Dziękujemy organizatorom oraz wszystkim tym, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas targów. 

BSS został członkiem Łódzkiej Izby Przemysłowo Handlowej

Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa od ponad 25 lat stanowi dla przedsiębiorców platformę wymiany wiedzy i doświadczeń biznesowych. Zrzesza ponad 300 podmiotów, którym ułatwia wzajemne kontakty. Jako największa organizacja samorządu gospodarczego w regionie łódzkim sukcesywnie zwiększa liczbę zrzeszonych przedsiębiorstw. 
Troska o przedsiębiorców to główna idea Izby, która wyznacza kierunki działań władz ŁIPH. 
Business Support Solution SA doskonale wpasowuje się w tę ideę świadcząc nowoczesne usługi dla biznesu z zakresu outsourcingu finansowo-księgowego i oferując wsparcie eksperckie dla przedsiębiorstw na każdym etapie rozwoju. 
Z pewnością BSS SA jako członek ŁIPH będzie dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi przedsiębiorstwami.

Inspiracje Biznesowe w ŁSSE

15 września Business Support Solution SA wraz z Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną zorganizowała Inspiracje Biznesowe. Tematem prelekcji był Jednolity Plik Kontrolny, którą poprowadził Doradca podatkowy i Tax Manager BSS – Krzysztof Wiśniewski. Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy za przybycie i udział w ciekawej dyskusji. Było to kolejne wydarzenie z cyklu śniadań biznesowych organizowane wraz zŁSSE.

Sukces naszego Klienta jest naszym sukcesem!

W tym roku po raz drugi został ogłoszony konkurs „The Best Annual Report 2014 dla NewConnect” w ramach 10. już edycji „The Best Annual Raport” organizowany przez Instytut Rachunkowości i Podatków. Wśród laureatów znalazła się Grupa Kapitałowa MEDIACAP SA, która otrzymała wyróżnienie dla spółek z rynku New Connect za najlepsze sprawozdanie finansowe za rok 2014.
Celem konkursu jest promowanie raportów rocznych o największej wartości użytkowej dla akcjonariuszy i inwestorów, czyli takich, na podstawie których można podejmować decyzje inwestycyjne przy stosunkowo małym ryzyku, co zwiększa bezpieczeństwo rynku kapitałowego w Polsce.
Dla MEDIACAP SA świadczymy usługi z zakresu prowadzenia ksiąg rachunkowych i sprawozdawczości finansowej. Wyróżnienie zdobyte przez naszego Partnera w biznesie jest również dla nas wielką nagrodą, bowiem tym samym doceniono wsparcie BSSu i aktywny udział w procesie zamykania ksiąg rachunkowych oraz sporządzania jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych.
Gratulujemy sukcesu!

BSS wśród Liderów Outsourcingu

Business Support Solution wśród Liderów Outsourcingu 2016 wg Gazety Finansowej.
Lista powstała w oparciu o najbardziej interesującą ofertę świadczonych usług dla przedsiębiorstw.
Gratulujemy wszystkim firmom wyróżnionym w plebiscycie.

http://gf24.pl/analizy/item/187-liderzy-outsourcingu-2016

 

BSS na II Ogólnopolskim Kongresie Sieci Aptek i Aptek Indywidualnych

W dniu 3 czerwca br. BSS SA uczestniczyła w II Ogólnopolskim Kongresie Sieci Aptek i Aptek Indywidulanych w Warszawie organizowanym przez DMP GROUP.  Konferencja była skierowana do właścicieli i kierowników sieci aptecznych oraz aptek indywidualnych. Podczas Konferencji szereg ekspertów przeprowadziło wykłady i prelekcje na wybrane tematy dotyczące sektora farmaceutycznego. Nie mogło zabraknąć również przedstawicieli BSS, m.in. Doradca Podatkowy BSS SA - Krzysztof Wiśniewski wygłosił prelekcję pt. " Podatek obrotowy oraz opodatkowanie programów motywacyjnych dla pracowników aptek”.

BSS na liście 25 najlepszych pracodawców

Miło nam poinformować, iż BSS został wyróżniony miejscem na liście 25 najlepszych pracodawców wg Gazety Finansowej. W plebiscycie udział wzięły firmy z całej Polski. Redakcja na podstawie dostarczonych informacji oraz własnych badań i wywiadów ekspertów HR, wskazała 25 firm, które w jej ocenie oferują swoim pracownikom wartość dodatkową – współpracę ze społecznością lokalną i udział w wolontariatach, angażowanie pracowników w kluczowe dla firmy projekty, pakiety pracownicze i programy rozwoju kompetencji.
Gratulujemy wszystkim wyróżnionym firmom!

BSS na Śniadaniu Biznesowym w Kleszczowie

6 maja br. odbyło się Śniadanie Biznesowe w Kleszczowie, na którym Dyrektor Działu Finansowego BSS SA - Sławomir Wachowicz wygłosił prelekcję nt. płynności finansowej przedsiębiorstw, a dokładnie:

·        cyklu konwersji gotówki w przedsiębiorstwie,

·        zewnętrznych źródeł finansowana,

·        zarządzania płynnością w grupie podmiotów.

 

BSS podczas tegorocznego DOZ Maratonu Łódź z PZU

W ubiegły weekend 16-17 kwietnia odbyła się kolejna edycja DOZ Maratonu Łódź z PZU.
W sobotę rywalizowali ze sobą miłośnicy biegania w KIDS RUN. Emocji było co niemiara. W barwach BSS wystąpiła liczna grupa 40 młodych sportowców – dzieci naszych pracowników.

W niedzielę zagrzewaliśmy „do walki” biegaczy przy Punkcie Kibica BSS, który w tym roku był przystanią „Piratów z Karaibów”. Były konkursy, nagrody i była dobra zabawa!

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami i nie szczędzili swojego głosu!
A wszystkim biegaczom, również tym mini serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Prezes BSS SA - Tomasz Maciejak - osobowością rynku outsourcingu

Prezes BSS SA - Tomasz Maciejak po raz kolejny znalazł się w Raporcie Gazety Finansowej - WHO IS WHO - wśród osobistości tworzących rynek outsourcingu w Polsce.

Prezes BSS SA w gronie Tygrysów Biznesu

Prezes BSS - Tomasz Maciejak został włączony do grona Tygrysów Biznesu. Jest to nowy projekt Fundacji Pro Pogressio, który docenia i nagradza osoby mające szczególny wpływ na rozwój branży outsourcingu w Polsce.

Serdecznie gratulujemy!

BSS na IX Ogólnopolskim Forum Farmaceutycznym

W dniu 28 stycznia br. BSS SA uczestniczyła w roli wystawcy w IX Ogólnopolskim Forum Farmaceutycznym w Warszawie, którego hasłem przewodnim było „Trendy 2016 - Kluczem do sukcesu Twojej Apteki”.
Uczestnicy Forum mogli wysłuchać szeregu prelekcji na najbardziej aktualne tematy z branży farmaceutycznej, m.in. natura w służbie zdrowia, jak zbudować nowoczesną sieć aptek w świetle zakazu reklamy, aktywna sprzedaż itp.

Wszystkim zainteresowanym usługami BSS dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska.

Business Mixer w ŁSSE

Po raz kolejny wzięliśmy udział w wydarzeniu Business Mixer, organizowanym na początku grudnia przez Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną. Podczas eventu każdy przedsiębiorca miał szansę uczestniczyć w serii bezpośrednich spotkań biznesowych przy okrągłych stolikach i w kilka minut zaprezentować działalność swojej firmy oraz nawiązać kontakty z potencjalnymi partnerami.
BSS reprezentował Prezes Zarządu – Tomasz Maciejak.

Forum Franczyzowe DOZ

21 listopada po raz kolejny BSS SA uczestniczyła w Forum Franczyzowym DOZ, które w tym roku zgromadziło wystawców oraz licznych gości w wyjątkowym, postindustrialnym Nowym Centrum Łodzi - EC1.

Część konferencyjna poświęcona była w większości dwóm bardzo ważnym dla zebranych tematom: rozwojowi marki i jej spójnej komunikacji oraz motywacji, jako niezbędnego elementu sukcesu. Wśród prelegentów znalazły się osobistości polskiej i zagranicznej sceny biznesowej, m.in. Clive Sillito – ekspert rozwoju rynku farmaceutycznego i detalicznego Wielkiej Brytanii, Andrzej Klesyk – Prezes Zarządu PZU, Stehpane Antiga - selekcjoner reprezentacji Polski siatkarzy oraz Mateusz Grzesiak – polski trener rozwoju osobistego.

W części wystawienniczej promowali swe produkty producenci znanych marek, które dostępne są m.in. w DOZ Aptekach Dbam o zdrowie.  

Byliśmy tam - IV Polish Businesswoman Congress

16-17 października braliśmy udział w IV edycji Polish Businesswoman Congress jako wystawcy i prelegenci. Wydarzenie zgromadziło uznanych mówców i osobowości polskiej sceny biznesowej, ale przede wszystkim liczne grono przedsiębiorczych Polek.

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w prelekcji naszej Wiceprezes – Joanny Rzeźniczak oraz tym, którzy odwiedzili stoisko wystawiennicze BSS.

BSS SA Partnerem Biznesowym Polish Businesswoman Congress 2015

Business Support Solution Partnerem Biznesowym

IV Polish Businesswoman Congress 2015

BSS SA została Partnerem Biznesowym największego wydarzenia świata Kobiet Biznesu.

16-17 października w hotelu Gromada w Warszawie odbędzie się dwudniowe seminarium dedykowane wszystkim przedsiębiorczym kobietom w Polsce. Podczas wydarzenia odbędą się panele dyskusyjne i prezentacje, które poprowadzą uznani mówcy i wielkie osobowości polskiej sceny biznesowej. Swój panel poprowadzi również Wiceprezes Zarządu BSS – Joanna Rzeźniczak, pt.: Work life balance - deleguj skutecznie w życiu i biznesie.

W części wystawienniczej odbędą się targi z produktami i usługami dla biznesu.

Zapraszamy serdecznie na panel BSS oraz na nasze stoisko.

 

Więcej informacji nt. Kongresu zamieszczonych jest na stronie organizatora:

http://businesswomancongress.pl/

 

BSS SA Partnerem Głównym Raportu „Nowoczesny Dyrektor Finansowy 2015”

Business Support Solution SA Partnerem Głównym Raportu „Nowoczesny Dyrektor Finansowy 2015”

 

BSS SA została Partnerem Głównym Raportu – „Nowoczesny Dyrektor Finansowy 2015” – przygotowywanego przez Nowoczesną Firmę. Raport ma na celu przybliżenie ważnych i aktualnych tematów dedykowanych osobom zarządzającym obszarami finansowymi w firmach. Opracowanie będzie stanowić unikalne kompendium wiedzy oparte o materiały eksperckie, wizualne i interaktywne.

Publikacja raportu przewidziana jest na początek listopada.

Drużyna BSS w V edycji Sztafetowego Maratonu Szakala

W niedzielę 5 lipca, w łódzkim Arturówku odbyła się V edycja Sztafetowego Maratonu Szakala.

VI Konferencja ABSL

Business Support Solution SA, jako członek ABSL wzięła udział w tegorocznej Konferencji ABSL, która odbyła się w dniach 16-17 czerwca w Krakowie.

Ogólnopolski Kongres Dyrektorów Szpitali

W dniach 11-12 czerwca BSS SA uczestniczyła w Ogólnopolskim Kongresie Dyrektorów Szpitali w Warszawie w hotelu Airport Okęcie.

Inspiracje biznesowe w fabryce Ludwika Grohmana

W dniu 13 maja br. Business Support Solution wraz z Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną miał przyjemność zorganizować Inspiracje Biznesowe na temat Korzyści podatkowych związanych z prowadzeniem działalności w Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Wystąpienie prowadził Doradca podatkowy i Tax Manager BSS – Krzysztof Wiśniewski.
Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy za przybycie i udział w ciekawej dyskusji. Było to kolejne wydarzenie z cyklu śniadań biznesowych organizowanych przez BSS, jednak pierwszy raz dzięki uprzejmości ŁSSE wydarzenie odbyło się w dawnej fabryce Ludwika Grohmana, siedzibie ŁSSE. Ze względu na zainteresowanie taką formą spotkań, BSS wspólnie z ŁSSE planuje już kolejny termin śniadania biznesowego.

Inspiracje biznesowe współnie organizowane z ŁSSE

W dniu 13 maja br. Business Support Solution SA, wraz z Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną SA organizuje w Fabryce Grohmana, siedzibie ŁSSE S.A. (ul. Tymienieckiego 22/24) Inspiracje Biznesowe pt. "Korzyści podatkowe związane z prowadzeniem działalności w Specjalnej Strefie Ekonomicznej"
Podczas wydarzenia, które przyjmie formę śniadania biznesowego poruszone zostaną najważniejsze kwestie dotyczące funkcjonowania w SSE (m.in. ważność zezwoleń, zezwolenia czasowe, rozliczanie spółek strefowych).
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie maila na adres inspiracje_biznesowe@poczta.bssce.com do dnia 08.05.2015 r.

BSS podczas V edycji Maratonu Dbam o Zdrowie

W dniach 17-19 kwietnia odbyła się V edycja Maratonu Dbam o Zdrowie. 18 kwietnia dzieci pracowników BSS w różnych kategoriach wiekowych mogły zmierzyć się w Ale Kinds Run Junior oraz Ale Kids Run Mini. W tym roku aż 25 dzieci w barwach BSS wzięło udział w sportowych rywalizacjach. W niedzielę – 18 kwietnia zawodnicy Drużyny BSS wzięli udział zarówno w organizowanym Maratonie oraz w Ale 10 k Run.
Jak co roku, tak i teraz BSS miał swój punkt kibica. Podczas tegorocznego Maratonu zagrzewaliśmy biegaczy w klimacie hawajskim.
Miło nam poinformować, iż nasze wspólne kibicowanie zostało docenione i wygraliśmy konkurs na najlepszy Punkt Kibica. Nagrodę pieniężną BSS przekazał Fundacji DOZ.
Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami i nie szczędzili swoich gardeł, rąk oraz entuzjazmu! A wszystkim biegaczom, również tym mini serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

       

Prezes BSS SA z tytułem Absolwenta VIP UŁ

26 marca Prezes BSS SA Tomasz Maciejak został uhonorowany tytułem Absolwenta VIP Uniwersytetu Łódzkiego. Wyróżnienie to uczelnia przyznaje swoim wychowankom odnoszącym sukcesy w życiu zawodowym. Uhonorowani absolwenci pełnią role mentorów, ekspertów dzielących się swoją wiedzą i doświadczeniem z obecnymi studentami UŁ.
Uniwersytet Łódzki ma już ponad stu Absolwentów VIP. 26 marca tę godność otrzymało 14 kolejnych "vipów".
Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy otrzymali tytuł Absolwenta VIP.

http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/3801151,absolwenci-vip-uniwersytetu-lodzkiego-uhonorowano-kolejnych-wychowankow-uczelni-zdjecia,id,t.html

BSS SA Głównym Partnerem VI edycji PAC- Ogólnopolskiego Konkursu z Rachunkowości

Po raz kolejny BSS SA wspierała młodych i zdolnych studentów z całej Polski. 20 marca odbył się finał VI edycji PAC- Ogólnopolskiego Konkursu z Rachunkowości. BSS SA była jednym z Głównych Partnerów konkursu.
W tym roku zgłosiła się liczba 520 drużyn, co stanowi rekordową liczbę uczestników.
Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Więcej informacji dotyczących konkursu można przeczytać na stronie www.pac.org.pl

2nd Speed Business Mixer w Łódzkiej SSE

19 marca 2015 r. odbyła się II edycja Speed Business Mixer w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.Tegoroczna edycja zgromadziła około 250 gości, reprezentujących niemal każdą dziedzinę gospodarki, w tym firmy z sektorów outsourcingu, informatyki, budownictwa, edukacji, przemysłu ciężkiego i wielu innych. W wydarzeniu udział wzięli Prezes Zarządu BSS Tomasz Maciejak oraz Wiceprezes Zarządu BSS Joanna Rzeźniczak.
Więcej informacji na temat wydarzenia możemy przeczytać na http://www.outsourcingportal.pl/pl/outsourcing/wiadomosci/miedzynarodowe-rozmowy-w-lodzi.html

Prezes BSS SA w gronie osobowości tworzących rynek outsourcingu

W raporcie WHO IS WHO – OSOBOWOŚCI TWORZĄCE RYNEK OUTSOURCINGU  publikowanym przez Gazetę Finansową znalazł się Prezes BSS Tomasz Maciejak.
Serdecznie gratulujemy!

BSS wspiera program "Młodzi w Łodzi"

Od kilku lat BSS aktywnie wspiera program "Młodzi w Łodzi" w organizacji cyklu szkoleń pod nazwą "Twoja kariera w Twoich rękach".
W tym roku przeprowadziliśmy dwa warsztaty:
14 stycznia dzieliliśmy się wiedzą w zakresie kadr i płac, a 29 stycznia przekazaliśmy wiedzę dotyczącą controllingu.
Dziękujemy uczestnikom za zaangażowanie i aktywność, a także za pozytywne oceny naszych szkoleń.

Więcej informacji na temat przeprowadzonych szkoleń można znaleźć na stronie programu "Młodzi w Łodzi".

http://mlodziwlodzi.pl/szkolenia/kadry-i-place-warsztaty-dla-studentow/

http://mlodziwlodzi.pl/szkolenia/controlling-2/

Prezes BSS SA w gronie 99 Osobistości Polskiego Outsourcingu

Prezes BSS SA – Tomasz Maciejak znalazł się w gronie 99 Osobistości Polskiego Outsourcingu – raportu, który został dołączony do styczniowego wydania dwumiesięcznika Outsourcing & More.

BSS SA Głównym Partnerem VI edycji PAC – Ogólnopolskiego Konkursu z Rachunkowości

Po raz kolejny BSS SA wspiera młodych i zdolnych studentów z całej Polski. Mamy zaszczyt być jednym z Głównych Partnerów VI edycji PAC- Ogólnopolskiego Konkursu z Rachunkowości.
W tym roku zgłosiła się rekordowa liczba 520 drużyn, co stanowi rekordową liczbę uczestników.
Finał Konkursu odbędzie się 20 marca br.
Więcej informacji dotyczących konkursu można przeczytać na stronie www.pac.org.pl

Publikacje naszych ekspertów

Magazyn studencki Forward w swoim najnowszym numerze opublikował artykuł ekspercki, którego autorką jest Anna Zagozda Biegły Rewident i Finance Manager w BSS SA. Artykuł pod tytułem "Specjalizacja rachunkowość - możliwości rozwoju zawodowego" przedstawia różne ścieżki kariery, jakie mogą obrać studenci kierunków związanych  z  rachunkowością. Autorka w ciekawy sposób opisała swoje doświadczenia zawodowe oraz możliwości uzyskania tytułów i uprawnień w sektorze finansowo- księgowym.
Serdecznie zachęcamy do lektury!

Łódź liderem w branży outsourcingowej

We wtorek, 28 października br. w Hotelu DoubleTree by Hilton, odbyło się zorganizowane przez PwC spotkanie przedsiębiorców z regionu łódzkiego, poświęcone branży outsourcingowej w Łodzi. To już czwarte Śniadanie Biznesowe, podczas którego przedstawiciele łódzkich firm i władz miasta dyskutowali na temat korzyści i zagrożeń związanych z rozwojem branży w Łodzi i regionie. Gościem specjalnym spotkania i prowadzącym dyskusję był Roman Lubaczewski, partner PwC od kilkunastu lat zajmujący się branżą BPO i SSC.

Do udziału w dyskusji panelowej zaproszeni zostali: Krystian Bestry - Dyrektor Zarządzający Infosys BPO EMEA, Tomasz Maciejak - Prezes Zarządu Business Support Solution SA, Michał Nowacki - Prezes Zarządu Redwood Holding SA oraz Marcin Włodarczyk - Dyrektor Departamentu Obsługi Inwestora w Urzędzie Miasta Łodzi.

Podsumowanie EFG 2014

VII Europejskie Forum Gospodarcze za nami. Odnotowano aż 2500 zarejestrowanych uczestników.
W tegorocznej edycji, Business Support Solution SA, jako partner merytoryczny wspierał Urząd Marszałkowski w przygotowaniach wydarzenia, w szczególności salonu BPO.
Jednym z prelegentów panelu pt. "BPO w Łodzi - możliwości rozwoju, wyzwania i ograniczenia"- był Prezes BSS SA Tomasz Maciejak, który wraz z p. Renatą Simą - Dyrektor Generalną Usług Outsourcingowych w HP Global Business Center -  oraz z p. Piotrem Kanią Country Managerem w Rule Financial podjęli się oceny Łodzi jako miejsca prowadzenia biznesu oraz podzielili się swoimi opiniami na temat możliwych kierunków rozwoju rynku outsourcingowego. 
BSS prezentował się także na Sali wystawowej, gdzie odwiedzający goście mogli zapoznać się z ofertami usług wiodących przedsiębiorstw z województwa łódzkiego oraz ofertą gospodarczo-turystyczną regionu.

 

BSS w Newsweeku

Mamy przyjemność poinformować, iż w najnowszym numerze magazynu Newsweek ukazał się artykuł red. Jarosława Olechowskiego  pt.: "Specjaliści do wynajęcia". Artykuł porusza tematykę dotyczącą teraźniejszości i przyszłości branży outsourcingowej.
Na potrzeby artykułu wypowiedziała się Wiceprezes BSS - Joanna Rzeźniczak.

Zachęcamy do lektury!

http://biznes.newsweek.pl/outsourcing-i-uslugi-biznesowe-nowe-miejsca-pracy-newsweek-pl,artykuly,350514,1,2.html

Media o BSS

Miło nam poinformować, iż w ostatnim numerze prestiżowego Harvard Business Review Polska w raporcie o outsourcingu ukazał się artykuł pt. "Lean Management w procesie outsourcingu" autorstwa Agnieszki Kubiak.
W artykule cytowane są wypowiedzi Prezesa Tomasza Maciejaka oraz Agnieszki Szubskiej, a całość opiera się na studium przypadku implementacji Lean w BSS-ie.
Polecamy lekturę.

Targi Outsourcingowe 2014

W dniach 16-17 października 2014 odbyły się w Warszawie największe targi outsourcingowe w Polsce. Wydarzenie odbyło się po raz drugi.
W jednym miejscu zgromadzono przedstawicieli firm świadczących usługi w zakresie finansów i księgowości, HR, IT, call center, outsourcingu sił sprzedaży i wiele innych   
Po raz kolejny wśród wystawców nie zabrakło Business Support Solution.
Dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko!

Europejskie Forum Gospodarcze 2014

W dniach 14-15 października odbędzie się VII Europejskie Forum Gospodarcze - wydarzenie biznesowe organizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.

W ramach Forum odbędzie się kilkadziesiąt spotkań, dyskusji, kilka sesji plenarnych, wiele paneli branżowych i konferencji.

W tegorocznej edycji, Business Support Solution SA jako partner merytoryczny wspiera Urząd Marszałkowski w przygotowaniach tego prestiżowego wydarzenia.

Jednym z prelegentów panelu pt. "BPO w Łodzi - możliwości rozwoju, wyzwania i ograniczenia" - będzie Prezes BSS SA oraz Biegły Rewident  Tomasz Maciejak.

Panel odbędzie się 15 października 2014 w godzinach 10:00-11:30 w Hotelu Double Tree by Hilton, ul. Łąkowa 29 w Łodzi.

Bezpłatnej rejestracji na wydarzenie można dokonać korzystając z podanego linku:  http://efg2014.pl/system/index.php?module=register

Publikacje naszych ekspertów

Z przyjemnością informujemy, iż 22 września 2014 w Rzeczpospolitej w dziale Podatki i rachunkowość ukazał się  artykuł Aleksandry Jaraczewskiej pt. "Dobre wiadomości dla mikroprzedsiębiorstw".
Tym samym po raz kolejny wypowiedź naszego eksperta została doceniona przez redakcję tego poczytnego dziennika.
Serdecznie zachęcamy do lektury.

BSS na III Ogólnopolskim Forum Medycznym

W dniu 19 września BSS SA uczestniczyła w III Ogólnopolskim Forum Medycznym - konferencji dla managerów ochrony zdrowia i lekarzy.
Wydarzenie odbyło się w Poznaniu w hotelu Andersia. Podczas Konferencji ponad 50 ekspertów przeprowadziło prelekcję na wybrane tematy dotyczące sektora medycznego. Nie mogło zabraknąć również przedstawicieli BSS. Wiceprezes Joanna Rzeźniczak i Dyrektor Joanna Skrobiranda wygłosiły prelekcję "Outsourcing w podmiotach świadczących usługi medyczne. Szansa czy zagrożenie?".

Publikacje naszych eskpertów

Nasi eksperci ponownie na łamach prasy.

Tym razem w dziale Podatki i rachunkowość dziennika Rzeczpospolita 17 września 2014 ukazał się obszerny artykuł Krzyszofa Wiśniewskiego o sekurytyzacji.

Polecamy ten ciekawy materiał Państwa lekturze.

Poniżej link do publikacji.

http://archiwum.rp.pl/artykul/1254411-Podatkowe-regulacje-sa-malo-przejrzyste.html

Publikacje naszych ekspertów

Miło nam poinformować, że w ostatnim wydaniu Gazety Finansowej artykuł naszego eksperta do spraw kadrowo- płacowych Beaty Jaworskiej-Tracz.
Artykuł odpowiada na pytanie "Dlaczego warto zdecydować się na outsourcing kadrowo- płacowy".

Polecamy lekturę tej ciekawej publikacji.

Prezes BSS osobowością outsourcingu!

13 czerwca 2014 Gazeta Finansowa opublikowła raport WHO IS WHO - OSOBOWOŚCI TWORZĄCE RYNEK OUTSOURCINGU. Miło nam poinformować, że na liście osobowości znalazł się Prezes Zarządu BSS Tomasz Maciejak.

Gratulujemy!

BSS SA na Targach Usług Outsourcingowych

5 czerwca BSS wzięło udział w organizowanych po raz pierwszy w Łodzi Targach Usług Outsourcingowych B2B. Spotkanie odbyło się  w Instytucie Europejskim i zostało zorganizowane pod Honorowym Patronatem Prezydent Miasta Łodzi i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego oraz Ministerstwa Gospodarki.

W trakcie łódzkiego spotkania duży nacisk położono na merytoryczną stronę wydarzenia.

Drużyna BSS zagrała o Puchar Gazety Wyborczej

Drużyna BSS - sekcja piłki nożnej zadebiutowała w PUCHARZE Gazety Wyborczej. Był to zarówno debiut sekcji jak i debiut w rozgrywkach.
Puchar miał charakter charytatywny, więc nie mogło nas w nim zabraknąć i cieszymy się, że nasz udział przyczynił się do wsparcia Pracowni Alternatywnego Wychowania z Łodzi.

BSS podczas Maratonu Dbam o Zdrowie

Dnia 13 kwietnia 2014 r. odbył się Maraton Dbam o Zdrowie i Ale 10k Run. BSS SA w pełni zaangażowało się w wydarzenie - biegliśmy, a Ci, którzy nie biegli nie szczędzili dopingu. Tegoroczny Punkt Kibica BSS przybrał klimat Dzikiego Zachodu. Jak przystało na prawdziwych kowbojów wytrwale wspieraliśmy naszą Drużynę BSS i innych zawodników.

BSS na Akademickich Targach Pracy 2014

BSS SA na zaproszenie UMŁ wspierała promocję łódzkich miejsc pracy i praktyk dla studentów oraz absolwentów. Mamy nadzieję, że takie spółki jak BSS SA wraz z pozostałymi wystawcami pokazują, iż Łódź posiada różnorodną i atrakcyjną ofertę rozwoju zawodowego. Swoją ofertę dla młodych ludzi prezentowało ponad 100 wystawców, a liczba odwiedzających przekroczyła 16 tys.

Publikacje naszych ekspertów

Mamy zaszczyt poinformować o publikacjach naszego eksperta Sławomira Wachowicza w lutowym i marcowym wydaniu Miesięcznika Kapitałowego (skierowanego do inwestorów oraz zarządzających spółkami giełdowymi) .
Artykuły poruszały kwestie faktoringu i cash poolingu.
Zachęcamy do lektury!

www1.bssce.com/down.php?fid=123

www1.bssce.com/down.php?fid=122

Tomasz Maciejak prelegentem podczas The BSS Forum

31 stycznia 2017 w Lublinie odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń dla sektora usług dla biznesu - międzynarodowa konferencja The BSS Forum.

Celem wydarzenia było przedstawienie bieżących trendów, wyzwań oraz szans stojących przed firmami świadczącymi usługi outsourcingowe.

Wydarzenie zyskało przychylność największych organizacji outsourcingowych na świecie i wśród partnerów The BSS Forum znalazły się:  IAOP - International Association of Outsourcing Professionals, DOV - Deutscher Outsourcing Verband,  GSA UK - Global Sourcing Association, ASPIRE – największe i najważniejsze stowarzyszenie firm BPO i SSC z Krakowa, a także Lviv IT Cluster –  klaster usług informatycznych na Ukrainie.

Tomasz Maciejak - Prezes Business Support Solution SA wystapił podczas forum jako prelegent w panelu "Wyzwania i zmiany na rynku usług finansowo-księgowych".

W trakcie panelu omówiono najważniejsze trendy na rynku usług finansowo-księgowych w Europie i Polsce, zwócono uwagę na aktualne wyzwania związne z konsolidacją rynku F&A oraz dostępnością wykwalifikowanej kadry w branży nowoczesnych usług dla biznesu, a także pokazano różnice w obsłudze rynków lokalnych i zagranicznych.

Wydarzenie zgromadziło ponad 340 gości z kraju i z zagranicy, dostarczyło wielu inspiracji oraz było okazją do networkingu.

facebook linkedin newsletter kontakt
Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o plikach cookies przeczytaj Politykę prywatności.