0 wyników wyszukiwania

PL EN
PL EN

We wtorek, 28 października br. w Hotelu DoubleTree by Hilton, odbyło się zorganizowane przez PwC spotkanie przedsiębiorców z regionu łódzkiego, poświęcone branży outsourcingowej w Łodzi. To już czwarte Śniadanie Biznesowe, podczas którego przedstawiciele łódzkich firm i władz miasta dyskutowali na temat korzyści i zagrożeń związanych z rozwojem branży w Łodzi i regionie. Gościem specjalnym spotkania i prowadzącym dyskusję był Roman Lubaczewski, partner PwC od kilkunastu lat zajmujący się branżą BPO i SSC.

Do udziału w dyskusji panelowej zaproszeni zostali: Krystian Bestry - Dyrektor Zarządzający Infosys BPO EMEA, Tomasz Maciejak - Prezes Zarządu Business Support Solution SA, Michał Nowacki - Prezes Zarządu Redwood Holding SA oraz Marcin Włodarczyk - Dyrektor Departamentu Obsługi Inwestora w Urzędzie Miasta Łodzi.

facebook linkedin newsletter kontakt
Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o plikach cookies przeczytaj Politykę prywatności.