0 wyników wyszukiwania

PL EN
PL EN

15 marca 2017 BSS miał przyjemność poprowadzić w siedzibie ŁIPH Fabrykę Kompetencji.

Tematem spotkania była: Analiza porównawcza cen transferowych - nie tylko dla celów podatkowych? 

Temat bardzo ciekawy, niełatwy, wymagający wiedzy eksperckiej i jednocześnie świeżo po zmianach ustawowych, które weszły w życie w 2017 roku.

Podczas szkolenia nasz ekspert przekazał informacje o ryzykach związanych z nieprzygotowaniem dokumentacji cen transferowych, o zmianach w przepisach, a także omówił na praktycznych przykładach wskazówki dotyczące analizy porównwczej cen transferowych.

Prelegentem był Krzysztof Wiśniewski - Tax Manager w BSS SA. Doradca podatkowy, prawnik. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe współpracując i doradzając podmiotom krajowym i zagranicznym w różnych branżach.  Autor wielu publikacji prasowych oraz internetowych dotyczących instrumentów finansowych, cen transferowych, kwalifikowalności wydatków na potrzeby rozliczenia inwestycji w SSE, stawek VAT w przypadku świadczenia usług powiązanych z dostawą towaru.  Autor książki „Odliczenia i zwroty w VAT”.

Jeśli ktoś z Państwa byłby zainteresowany udziałem w spotkaniu o powyżej przedstawionej tematyce - zaprszamy do kontaktu: roza_dmochowska@bssCE.com

facebook linkedin newsletter kontakt
Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o plikach cookies przeczytaj Politykę prywatności.