0 wyników wyszukiwania

PL EN
PL EN

14 września ponownie mieliśmy przyjemność poprowadzić Fabrykę Kompetencji w siedzibie ŁIPH. Tematem prelekcji był "Split payment oraz należyta staranność jako główne rozwiązania uszczelniające w obszarze VAT." 

Podczas prelekcji uczestnicy dowiedzieli się m.in. na czym polega split payment (metoda podzielonej płatności) oraz jakie mogą być skutki wprowadzenia tej metody, a także jak należy rozumieć pojęcie „należyta staranność w VAT.

Szkolenie adresowane było dyrektorów finansowych, dyrektorów zarządzających oraz właścicieli firm i członków zarządów. Szkolenie zwracało uwagę przedsiębiorców i managerów na skutki i obszary ryzyka związane z obowiązującymi i projektowanymi zmianami w regulacjach prawnych odnośnie podatku VAT.

Prelegentem była Joanna Szymkowska - nasz ekspert ds. Rachunkowości w BSS SA. Znamienicie przekazała wedzę, która pozwoli przygotować się do nadchodzących zmian prawno-podatkowych, aby bezpiecznie prowadzić biznes. 

Dziękujemy wszystkim obecnym.

facebook linkedin newsletter kontakt
Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o plikach cookies przeczytaj Politykę prywatności.