0 wyników wyszukiwania

PL EN
PL EN

W dniach 17-19 kwietnia odbyła się V edycja Maratonu Dbam o Zdrowie. 18 kwietnia dzieci pracowników BSS w różnych kategoriach wiekowych mogły zmierzyć się w Ale Kinds Run Junior oraz Ale Kids Run Mini. W tym roku aż 25 dzieci w barwach BSS wzięło udział w sportowych rywalizacjach. W niedzielę – 18 kwietnia zawodnicy Drużyny BSS wzięli udział zarówno w organizowanym Maratonie oraz w Ale 10 k Run.
Jak co roku, tak i teraz BSS miał swój punkt kibica. Podczas tegorocznego Maratonu zagrzewaliśmy biegaczy w klimacie hawajskim.
Miło nam poinformować, iż nasze wspólne kibicowanie zostało docenione i wygraliśmy konkurs na najlepszy Punkt Kibica. Nagrodę pieniężną BSS przekazał Fundacji DOZ.
Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami i nie szczędzili swoich gardeł, rąk oraz entuzjazmu! A wszystkim biegaczom, również tym mini serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

       

facebook linkedin newsletter kontakt
Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o plikach cookies przeczytaj Politykę prywatności.