0 wyników wyszukiwania

PL EN
PL EN

31 stycznia 2017 w Lublinie odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń dla sektora usług dla biznesu - międzynarodowa konferencja The BSS Forum.

Celem wydarzenia było przedstawienie bieżących trendów, wyzwań oraz szans stojących przed firmami świadczącymi usługi outsourcingowe.

Wydarzenie zyskało przychylność największych organizacji outsourcingowych na świecie i wśród partnerów The BSS Forum znalazły się:  IAOP - International Association of Outsourcing Professionals, DOV - Deutscher Outsourcing Verband,  GSA UK - Global Sourcing Association, ASPIRE – największe i najważniejsze stowarzyszenie firm BPO i SSC z Krakowa, a także Lviv IT Cluster –  klaster usług informatycznych na Ukrainie.

Tomasz Maciejak - Prezes Business Support Solution SAwystapił podczas forum jako prelegent w panelu "Wyzwania i zmiany na rynku usług finansowo-księgowych".

W trakcie panelu omówiono najważniejsze trendy na rynku usług finansowo-księgowych w Europie i Polsce, zwócono uwagę na aktualne wyzwania związne z konsolidacją rynku F&A oraz dostępnością wykwalifikowanej kadry w branży nowoczesnych usług dla biznesu, a także pokazano różnice w obsłudze rynków lokalnych i zagranicznych.

Wydarzenie zgromadziło ponad 340 gości z kraju i z zagranicy, dostarczyło wielu inspiracji oraz było okazją do networkingu.

facebook linkedin newsletter kontakt
Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o plikach cookies przeczytaj Politykę prywatności.