0 wyników wyszukiwania

PL EN
PL EN

Jak co roku, także i w tym BSS aktywnie zaangażował się w DOZ Maraton Łódź. Biegaliśmy, a ci którzy nie biegali nie szczędzili dopingu na naszym magicznym Punkcie Kibica, tym którzy walczyli o swój jak najlepszy wynik na trasach biegowych.

Wszyscy zaś mogli poczuć się jak w Szkole Magii. Dzięki przygotowanym gadżetom, na Punkcie Kibica nie zabrakło Harrego Pottera, Hermiony, a  nawet Doumbledora. Dla najmłodszych uczniów Szkoły Magii przygotowane zostały czarodziejskie atrakcje.

Punkt Kibica, to nie tylko zabawa. Kibice BSS wykazali się wyjątkową wrażliwością i szybkością działania, gdy dwóch biegaczy na końcowym odcinku półmaratonu poważnie zasłabło. Nasi kibice ułożyli ich w bezpiecznej pozycji, powoli podawali płyny i wezwali pomoc medyczną - korzystając ze wszystkich dostępnych możliwości kontaktu z odpowiednimi służbami. Tym samym pokazaliśmy, że warto organizować Punkt Kibica, bo spełnia on nie tylko rolę motywatora, ale może nieść realną pomoc na trasach biegowych.

 

 

facebook linkedin newsletter kontakt
Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o plikach cookies przeczytaj Politykę prywatności.